کورین ال جی

کورین کره ای ال جی | HI-MACS

متریال کورین تا حد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و محدود به آشپزخانه و کانتر نیست. این یک ماده ساخته شده توسط انسان است که غیر متخلخل است و از مواد معدنی و طبیعی و رزین های اکریلیک ساخته شده است. می تواند به طور یکپارچه به هم بچسبد، و حتی از طریق ترموفرمینگ گرم شده و شکل داده شود.
کورین ها بیش از شش دهه است که در سراسر جهان محبوب اند. ورق های قابل تنظیم در صدها رنگ و الگوی متنوع وجود دارند که راه حل های ظریف و هوشمندانه ای را برای پروژه های مختلف در آشپزخانه، حمام و فراتر از آن در محیط های مسکونی و تجاری ارائه می دهند. متریال کورین، نگهداری کم، تمیز کردن بسیار آسان و دارای گواهینامه NSF/ANSI 51 برای تماس با مواد غذایی، اجرای تمیز و بدون درز را در سراسر خانه، محل کار، خرید، سرگرمی و لذت غذاخوری شما ارائه می دهد.

مزایای کورین ال جی:

آنتی باکتریال

اجرای بدون درز و نداشتن خلل و فرج در سطح هایمکس امکان رشد و تکثیر باکتری و قارچ را غیرممکن میسازد و متریالی آنتی باکتریال را به ارمغان می آورد. بر خلاف سایر متریال ها هایمکس نیازی به روغن کاری، سیلر و … ندارد و همواره این قابلیت آنتی باکتریال را حفظ خواهد کرد.

مقاومت بالا در برابر حرارت

مقاومت بالا در مقابل حرارت ، رطوبت ، لکه و تنش های روزانه بیش از سایر متریال ها از جمله سنگ طبیعی باعث می شود هایمکس متریالی با کاربرد های بسیار باشد.

هزینه و نیاز کم به نگهداری

هایمکس طول عمر بسیار بالایی دارد. خاصیت آنتی باکتریال، مقاومت حرارتی و شیمیایی و قابلیت ترمیم باعث شده این متریال همانند روز اول، سالیان سال در کمال زیبایی در محیط شما باقی بماند.

قابلیت خم پذیری

هایمکس به سادگی و با حرارت خم میشود و شکل میپذیرد و امکان اجرای پیچیده ترین طرح های 3 بعدی را فراهم میکند. با هایمکس امکان اجراهایی فراهم میشود که پیش از این فقط رویا بوده است. بگذارید خلاقیت و ایده های شما بدون مرز به اجرا دربیاید و الهام بخش دیگران شود.

قابلیت ترمیم

با وجود شرایط نگهداری آسان و قابلیت ترمیم پذیری، فارق از اینکه مشکل خط و خش باشد یا ترک و یا لکه؛ هایمکس میتواند به دست مجری متبحر به شکل روز اول بازگردد.

پایداری

هایمکس از زمین سبز حمایت می کند از طریق استفاده از مواد اولیه پایدار و پروسه تولید همگام با استاندارد های محیط زیست. شرکت LG HAUSYS با قاطعیت از کیفیت هایمکس دفاع می کند.

نمونه های اجرایی متریال ال جی

مقاله ها